KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156029
nr 1415 6029
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 63x47cm, yttermått inklusive ram: 75x60cm
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:09:43
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr